- Masarykova univerzita
Už v pátek 13. září si můžete v rámci speciálního dne otevřených dveří během jednoho dne projít až tři fakulty Masarykovy univerzity.
| bible online |český ekumenický překlad ...
Je vyhledávána přesná fráze. Diakritika hraje roli, velikost písmen nikoliv. Otevřít konkrétní knihu a kapitolu v Bibli
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Snahou Fakultní nemocnice Královské Vinohrady je nabídnout pacientům, jejich příbuzným a dalším návštěvníkům nemocnice informace o našem zdravotnickém zařízení. Usilujeme o to, stát se špičkovou univerzitní nemocnicí s příkladnou péči o pacienty.
Živnostenský rejstřík - Úvodní stránka
Vyhledání konkrétního podnikatelského subjektu se zobrazením jeho údajů z veřejné části živnostenského rejstříku v souladu s ust. §60 odst. 6 zákona č. 455/1991 Sb., Živnostenský zákon (viz Ochrana osobních údajů).
- MŠMT ČR
Ministerstvoškolství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Pondělí, 29. červenec 2019 Celý článek. Školní lavice v letních měsících sice zejí prázdnotou, ale i tak je pořád o čem mluvit.
Přihlášení – účty Google
Přihlášení – účty Google
Chodští psi a pražští krysaříci se předved... Pozornost majitelů a chovatelů psů se v sobotu 13. 4. 2019 upínala na Jihočeský kraj.
- Univerzita Palackého v Olomouci
Centrum je zakládáno s cílem nejen vytvořit institucionální rámec pro další rozvoj vzájemné spolupráce, včetně výzkumných a pedagogických aktivit, ale také prostor pro inovativní myšlenky a aktivity expertů z akademického a vojenského prostředí v obl
- Stále na rybách - ryby a rybaření
ISSN 1801-9668. Na všechny materiály zde uveřejněné se vztahují autorská práva. Za obsahy sdělení jsou zodpovědni jejich zadavatelé. nemá povinnost rozhodovat o pravdivosti či legálnosti sdělení uživatelů. Vložením informací na tento web souhl