Plemena psů, fotografie a zkušenosti majitelů

Vyberte si správné plemeno v našem atlasu psů. Zkušenosti majitelů, profily dle ras a rady k chovu.

Fotografie a příběhy -

„Jsem moc ráda, že se rozšířila časová i prostorová kapacita pro Vaše cvičení, musím říci, že mi to zatím moc vyhovuje a cítím se po každé hodině velmi dobře, takže se těším zase na další.

Pension Betty | Ubytování v Táboře

We offer accommodation in a small penzion-guest house which is located in a calm neighbourhood in the residential district, 5 minutes on foot from the historical centre of Tábor. Accommodation is available in 2 suites. Our penzion is also ideal for f

Soutěže - - magazín nejen pro mámy - horoskopy ...

Miminko a plenka, to je nerozlučná dvojice od narození do cca dvou let. Najít plenku, která by miminku vyhovovala, nikde netlačila, ale zároveň výborně absorbovala vlhkost, není jen tak.

Eurogamer je největší nezávislou herní stránkou v Evropě, která nabízí novinky, recenze, komunitní funkce a mnohem více.

Buty

Hlášky. Zdravíme Plzeň, evropské město kultury města Ostravy Klementa Gotvalda

Kvalitní a levná akvária |

Akvárium by však nemělo být jen vašim koníčkem, může být i velmi vkusným doplňkem vašeho bytu, domu nebo například kanceláře. Stačí si vybrat z naší nabídky dekorací, které pomohou při vytváření úžasného dojmu z vaší nádrže s akvarijními rybičkami. N

- Holky holkám!

- holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Kingdom Come: Deliverance

5. 2019 vyšlo (nejspíš) poslední DLC do Kingdom Come: Deliverance. Jedná se o největší DLC, které by mělo zabrat něco kolem 10–15 hodin herního času. Je dostupné na Steamu za 11,99 € a pro předplatitele hry zcela zdarma.

Minecraft |

Ve hře existují hned dva světy Earth, tedy svět ve kterém se objevíte jako první a snaží se přiblížit reálnému prostředí a Nether, tedy peklo, do kterého se lze dostat pomocí portálu a který nabízí stejné, neomezené možnosti, jako svět předchozí. Kro